O mnie

Krystian Karaszkiewicz

Jestem bioenergoterapeutą metody Zdenka Domancica.

Rozwojem i pracą z energią zajmuję się od ponad dekady. Pierwszy kurs bioenergoterapii skończyłem w 2009 roku mając 21 lat. Miałem styczność z wieloma systemami pracy z energią i szkołami uzdrawiania, m.in. New Energy Ways, Reiki, Clairvision School, Quantum Touch, Quantum Entrainment oraz z metodą Zdenka Domancica, którą aktywnie praktykuję. Do zgłębiania sposobów uzdrawiania ciała i ducha “zmusiły” mnie moje własne problemy ze zdrowiem. Problemy z którymi nie radziły sobie nie tylko metody konwencjonalne, ale również zdecydowana większość alternatywnych. Była to trudna i wymagająca podróż, ale za to jakże owocna i rozwijająca. Dziś cieszę się świetnym zdrowiem, a dzięki temu doświadczeniu, zdobytej wiedzy i nabytym umiejętnościom mogę zaoferować Ci pomoc podczas wspólnej terapii 🙂

Prowadzę terapie bezpośrednie w Warszawie, terapie na odległość, przy których to gdzie jesteś nie ma żadnego znaczenia, oraz terapię dla zwierząt.

Trochę od innej strony… z wykształcenia jestem dietetykiem, fascynują mnie pytania związane z naturą rzeczywistości, jestem miłośnikiem przyrody i zwierząt.