O mnie


Krystian Karaszkiewicz

Jestem bioterapeutą metody Zdenka Domančića.

Pracą z energią i rozwojem zajmuję się od ponad dekady. Pierwszą styczność z bioenergoterapią miałem w 2009 roku. Na przestrzeni lat zapoznałem się z wieloma systemami pracy z energią i szkołami uzdrawiania, m.in. New Energy Ways, Clairvision School, Quantum Touch, Quantum Entrainment oraz z metodą Zdenka Domančića, którą aktywnie praktykuję.

Do zgłębiania sposobów uzdrawiania ciała i ducha skłoniły mnie moje własne problemy ze zdrowiem, z którymi nie radziły sobie nie tylko metody konwencjonalne, ale również zdecydowana większość alternatywnych. Była to trudna i wymagająca podróż, ale za to bardzo owocna i rozwijająca. Dziś cieszę się świetnym zdrowiem, a dzięki temu doświadczeniu, zdobytej wiedzy i nabytym umiejętnościom mogę zaoferować Ci pomoc podczas wspólnej terapii

Zajmuję się głównie terapiami na odległość, przy których to gdzie jesteś nie ma żadnego znaczenia, oraz terapiami dla zwierząt. Na specjalne życzenie mogę przeprowadzić również terapię osobiście (w Warszawie).

Trochę od innej strony… z wykształcenia jestem dietetykiem, fascynują mnie pytania związane z naturą rzeczywistości, jestem miłośnikiem przyrody i zwierząt.