Nowa strona Oceanu!

Witam na nowej stronie Oceanu!

Z przyjemnością prezentuję nową witrynę Oceanu. Jest to o wiele czytelniejsza, kameralna propozycja, która zawiera zbiór dotychczasowej działalności projektu i nie tylko. Poprzedni portal społecznościowy Oceanu, pod tym samym adresem, oficjalnie uważam za zamknięty.

Aby mogło przyjść nowe, stare musi odejść…           Uwielbiam świeżość jaką niesie ze sobą to stwierdzenie!

Zapraszam Cię do zwiedzenia nowej witryny. Oprócz nagrań Oceanu, tłumaczeń oraz galerii grafik, znajdziesz tu również ciekawe propozycje współpracy w Programach Partnerskich oraz zaproszenie do mojego innego projektu Nano Doktor.

Z biegiem czasu projekt Oceanu, rzecz jasna, będzie się rozwijać i poszerzać twórczość. Już teraz w przygotowaniu są dwie bardzo ciekawe inicjatywy, które z pewnością nie pozostaną niezauważone w Polsce i prawdopodobnie na świecie.

Aby otrzymywać powiadomienia o aktualnych działaniach projektu, polub Ocean na Facebooku lub subskrybuj kanał na YouTube. Subskrybując bezpośrednio tę stronę-bloga na stronie głównej, będziesz otrzymywał na swój email powiadomienia o każdym nowym wpisie na tej stronie. A będzie się działo… :)

Odkryj swoją głębię. Płyniemy razem!

Vincenty Docent